Ana sayfa

Shenzhen Always Bright Tech Limited Fabrika turu

iyi kalite kapalı reklam led göstermek satış için
iyi kalite kapalı reklam led göstermek satış için
Sen her zaman en iyisisin, zaten 3 yıl birlikte çalışıyoruz, gelecek 10 yıl içinde birlikte çalışmayı diliyorum!

—— Jorge

Son on yılda şirketinizde çalışmaktan mutluluk duyuyorum, sen en iyisisin!

—— Mark

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Her zaman Parlak teknoloji sınırlı, 2014 yılında kurulan, görsel ve işitsel ürünler, etkinlikler, geniş ekran ve reklam ortamları için ürünler ve hizmetler konusunda dünya çapında lider ve saygın bir tedarikçi olmayı taahhüt eder. İç mekan kiralama LED ekran, Dış mekan kiralama LED ekranlar, İç mekan sabit LED paneller, Dış mekan sabit LED reklam panosu ve HD piksel LED video duvarları vb.

  Şimdiye kadar, şirket merkezinde 100'den fazla kişi çalışıyor ve yurtiçinde 4'ten fazla fabrika kuruluyor. Müşterilere çözümler, teknolojik eğitim ve uzman desteği sağlayacak dünya çapında konsolide satış ve satış sonrası servis ağı kurulmaktadır.

  Her zaman Parlak teknoloji sınırlı, P2.9-P31.25 arasında değişen pikselli geniş bir iç, dış mekan ve kiralık LED ekranı sağlayabilen ana LED ekran imalatında lider konumdadır. Düğün etkinlikleri, işbirliği etkinlikleri, gala, festivaller, konserler, gösteriler, spor etkinlikleri, konferanslar, otomobil şovu, reklam medyası ve etkinlik planlaması vb.

  Her zaman Parlak teknoloji sınırlı olan, ürün, teknoloji ve pazar olarak konumunu güçlendirmek için hiçbir çaba sarf etmeden devam edecektir. Her zaman Parlak teknoloji sınırlı, müşterilerimize görsel efekti iyileştirme ve sosyal sorumluluklarını yerine getirme konusunda yardımcı olma çabalarımıza her zaman katkıda bulunur.

 • OEM / ODM

  2018 bizim yeni açık P6.35 ve P9.525 led işaretleri için tam kapalı LED Ekran geliştirdi

 • Ar-Ge

İletişim bilgileri
Shenzhen Always Bright Tech Limited

İlgili kişi: Mr. Simon

Tel: 86-0755-21501693

Faks: 86-0755-21501693

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)